DOLAR: 13.7 TL
EURO: 15.5 TL

SANATÇILAR ESPiYE’DE BiR ARAYA GELDiLER

1 yıl önce
351 kez görüntülendi

SANATÇILAR ESPiYE’DE BiR ARAYA GELDiLER
Reklam

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Giresun’un Yerel sanatçıları ile bir araya geldi.
Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’nin katkıları ile Giresun’un Yerel Müzisyenleri ve Sanata Gönül Verenleri Platformu Kahvaltılı İstişare toplantısı gerçekleştirildi.
Başkan Mustafa Karadere, toplantıda yaptığı konuşmada, Değerlerine değer verenler bizim değerimizdir. “Sanat bir şehrin aynasıdır. Sanatçılara imkanlar ölçüsünde her türlü destek verilecektir. Sanat bir şehrin aynasıdır. “dedi.
Giresun Kültür Sanat ve Turizm Derneği Başkanı ve Sanatçılar ve Müzisyenler Derneği Başkanı Ayşe Karaçam’ da yaptığı konuşmada, Giresun’un değerleri olan Giresun Yerel Müzisyenlerimizin Ve Sanatçılarımızın Birleşerek yürek birlikteliği oluşturarak Ulusal ve Kurumsal bir Kimliğe kavuşarak güçlenmesinin arzulandığı ve 3.’sünün yapıldığı bu organizasyonda desteklerini esirgemeyen Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye, uzaktan yakından gelen sanatçı dostlarına teşekkür etti.
Bambu Cafe’de yapılan buluşmaya, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, Duroğlu Belediye Başkanı Sayın Halil Çetin, Üçtepe Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı, Soğukpınar Belediye Başkanı Mustafa Eyice, Aydındere Belediye Başkanı Nuri Demir, Espiye AK Parti Kadın Kolları Başkanı Pınar Karaman, Espiye İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan, Genç İş Adamları Derneği Başkanı Eray Tiryaki, Akkaya Köyü Yardımlaşma Derneği Başkanı Selami Ķılıç, Mavi Karadeniz TV Karedeniz Bölge Müdürü Ertan Yıldız emekli eğitimci Gazeteci Yazar H.İlhami Temel ile Giresun’un yerel sanatçıları katıldı.
Hüseyin Elmas’ın sunduğu programda çeşitli konuşmalar yapılarak, emeği geçenlere plaket verildi.Sanatçılar gönüllerince eğlendiler.(YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık