DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

ÖZDEMİR, İGM ÜYESİ ADAY ADAYI

3 yıl önce
419 kez görüntülendi

ÖZDEMİR, İGM ÜYESİ ADAY ADAYI
Reklam

AK Parti Eski İlçe yönetim kurulu üyesi Ahmet Özdemir,AK Parti’den İl Genel Meclisi üyeliğine aday adayı oldu.
AK Parti Eski İlçe yönetim kurulu üyesi aynı zamanda Esnaf olan Ahmet Özdemir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

Ahmet Özdemir, adaylık başvuru forumunu, AK Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın’a teslim etti.
Burada bir açıklama yapan Ahmet Özdemir, “İslam dünyası zor günler geçiriyor iken bizler burada da bir olarak iri olarak diri olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durmak nasıl olur göstereceğiz inşallah. Espiye bizim ortak hayat alanımız.Espiye bizim sevdamız. Espiye bizim ortak geçmişimiz ve geleceğimiz. Bu sebepten ötürü bunun bilincinde hareket edip bu yoldan sapmadan engellere takılmadan hareket edip.Espiye’ye hizmetkar olmayı talibiz inşallah” dedi.
Ahmet Özdemir kimdir?
1973 Soğukpınar Beldesi Dikmen Mahallesi Doğumlu.Ortaokul Mezunu.1993’te Vatanı görevi Kıbrıs Türk Kuvvetleri alayından terhis olup 1998 yılında Espiye de Esnaf olarak halen faaliyet yürütmektedir.Evli ve 4 Çocuk Babası.Ak parti Espiye 35’inci kurucu üyesi olup Soğukpınar Beldesi kurucular kurulu görev aldı daha sonra 2 dönem Espiye ilçe teşkilatı ARGE başkanlığı görevinde bulundu.Espiye ÖZDİK Mermer olarak faaliyetini yürütmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık