DOLAR: 13.7 TL
EURO: 15.5 TL

OFF-ROAD YARIŞLARI NEFES KESTi

1 ay önce
277 kez görüntülendi

OFF-ROAD YARIŞLARI NEFES KESTi
Reklam

Espiye Kaymakamlığı ve ilçe Belediyesinin düzenlemiş olduğu 2. Off-Road yarışları yapıldı.
Espiye Gelevera deresi kenarında ikincisi yapılan Off-Road yarışları nefes kesti.Off-road yarışları Espiye’de heyecanı artırdı.
Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere , “Espiye büyüyor, gelişiyor,güzelleşiyor. Bu tür organizasyonların turizme büyük katkısı var.
Festivale katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Karadere,”Espiye ilçesi her geçen gün büyüyen ,gelişen ve göç alan bir ilçemizdir. Off-road yarışının bu güzelliği hep beraber burada yaşayalım diye bu etkinliği düzenledik. Bundan sonra da böyle güzel günleri birlik beraberlik içerisinde, huzur içerisinde yaşamayı diliyoruz” dedi. Espiye’de gerçekleştirilen festivale vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Çotanak Off-Road Kulüp Başkanı Akın Aras, İlçe Kaymakamlığı ve Espiye Belediyesinin düzenlemiş olduğu 2. Off-Road yarışlarına 110 yarışmacının,40 Off-Road Kulüp,700 kişinin yarışlara katıldığını, 6 kategoride (motor hacmine göre) yapıldığını, bir bayan kategorisinde 11 bayanın yarıştığını söyledi.
6 kategoride yapılan yarışmalar sonunda dereceye girenlere Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Bodur , Çotanak Off-Road Kulüp Başkanı Akın Aras ve misafirler tarafından kupa ve çeşitli hediyeler verildi.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık