DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

MÜFTÜLÜK’ TEN ÖĞRENCİLERE KONFERANS

3 yıl önce
445 kez görüntülendi

MÜFTÜLÜK’ TEN ÖĞRENCİLERE KONFERANS
Reklam

Espiye İlçe Müftüsü Yavuz KOÇAK ve ilçe vaizi Gençlik Koordinatörü Mehmet Emre, Mevlid-i Nebi Haftası nedeniyle 4 okulda öğrencilere konferans verdi.
İlçe Müftüsü Yavuz KOÇAK, Peygamberimizi Anma Mevlid-i Nebi Haftası nedeniyle Yunus Emre Anadolu Lisesi’nde, Cibril Mahallesi ilk okulunda,ilçe vaizi Gençlik Koordinatörü Mehmet Emre, Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şehit Cengiz Şarıbaş MTA Lisesi öğrencilerine konferans verdi.
İlçe Müftüsü Yavuz KOÇAK ve ilçe vaizi Gençlik Koordinatörü Mehmet Emre Konferansta, öğrencilere “Peygamberimiz ve Gençlik” hakkında ayet ve hadislerle ilgili çeşitli bilgiler verdiler. Konferanslara, Okul Müdürleri, öğretmenler ile öğrenciler büyük ilgi gösterdiler.
ÇPL Müdürü Deniz Aldemir, Şehit Ç.S.MTA Lisesi Müdürü Alptekin Güler, Yunus Emre Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mustafa Öztürk, Cibril ilk okulu Müdürü Bünyamin Kabagöz “Peygamberimizin(SAV) dünyaya teşriflerinin 1447.yıl dönümünde ilçe müftümüz Yavuz KOÇAK’ ı ve ilçe vaizi Gençlik Koordinatörü Mehmet Emre’yi okullarımızda ağırladık. Öğrencilerimize Efendimizin örnek hayatını anlatan müftümüze ve vaizimize teşriflerinden ve kıymetli sunumlarından dolayı teşekkür ediyoruz” dediler. (F. BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık