DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

MHP GiRESUN TEŞKiLATINDAN GENEL MERKEZ ÇIKARMASI

4 yıl önce
603 kez görüntülendi

MHP GiRESUN TEŞKiLATINDAN GENEL MERKEZ ÇIKARMASI
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl ,İlçe ve Espiye İlçe teşkilatları MHP Genel merkezinde toplandılar.

İl Başkanı Av. Müjdat Öz’ ün önderliğinde Ankara’ya giden MHP Giresun İl ve İlçe teşkilatı mensupları ilk önce merhum başbuğ Alparslan Türkeş’in kabrine ziyarette bulundu. Ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezine çıkarmada bulunuldu. Milliyetçi Hareket Partisi Genel merkezinde Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin huzuruna çıkan İl ve İlçe teşkilatları, Devlet Bahçeli’den tam not aldı.

Gün Sazak Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin salona alkışlar eşliğinde girmesiyle başladı. Kürsüye çıkarak teşkilat mensuplarını selamlayan Bahçeli daha sonra ise İl Başkanı Av. Müjdat Öz’ den teşkilatların son durumu hakkında bilgi aldıktan sonra teşkilat mensuplarına dönerek “dava arkadaşlarım hoş geldiniz” diyerek konuşmasına başladı.
Bahçeli, ‘’Dava arkadaşlarım hoş geldiniz. Malum süreçten bu yana hepimizin yaşadığı sıkıntılar ortada. Sıkıntılı süreçten bu yana dik durarak gelen buradaki tüm dava arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum. Sizler bu yolda fitne fesat’a inanmadan bu günlere dik durarak geldiniz. Bu onurlu duruşunuzdan dolayı sizleri tebrik ediyorum.
Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Giresun’da çektiğimiz sıkıntılar ortada iken, kapımıza 3 kere gelip sadakat bildiren o kişilerin bugün nerede olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Bu sürecin ne götürüp ne getireceği hiç bilinmez. Bu yüzden dik durup fitne fesat’a inanmadan bu yolda dik duranlar ile yola devam edeceğiz.
Hiçbir durum yok iken milliyetçi hareket partisi üzerinde kirli planları olan İnan Kıraç ve Aydın Doğan ile hesaplaşacağız. Buradan açıkça hepinize söylüyorum. Kırlangıç sok Kırlangıç apartman daire 1 ‘de kimler neler için bir araya geldiler? Bunları araştırın.
Kamuoyu önünde gerçekleştirilen seçim ve anket araştırmaları haberleri dolaylı ve maksatlı haberlerdir. Bunlar MHP’yi baraj altında göstererek kasıtlı ve planlı kamuoyu gündemi yaratarak farklı planlar içindedirler. Bu psikolojik operasyonlara itibar etmeyiniz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin baraj problemi yoktur. Milliyetçi Hareket Partisi dün olduğu gibi bugün de dik bir şekilde ayakta durmaktadır. Yakın zamanda gerçekleştirecek olduğumuz büyük kurultayımıza hepinizi davet ediyorum. Bizleri sizler ile burada buluşturan İl Başkanımız Müjdat Öz ve Giresun Teşkilatına ve hepinize teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin konuşmasının bitmesine mütakiben İl Başkanı Av. Müjdat Öz hediye takdiminde bulundu. Hediyeleri tek tek inceleyen Genel Başkan Devlet Bahçeli İl Başkanı ve İlçe Teşkilatlarına güzel hediyelerinden dolayı teşekkür etti. Teşkilat mensuplarıyla fotoğraf çektiren Devlet Bahçeli tekrar teşekkür ederek salondan ayrıldı.
KARAZIPKA ARTIK
MHP MÜZESİNDE
MHP Giresun İl ve İlçe teşkilatlarının genel merkez ziyaretinde Giresun adına çok güzel anlar yaşandı.
Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye hediye takdiminde bulunan İl Başkanı Av. Müjdat Öz Bahçeli’ye Karazıpka, Tüfek ve Atatürk’ün Muhafız alayının resim tablosu hediyesinde bulunmasının ardından genel başkan Devlet Bahçeli hediyeden duyduğu memnuniyeti dile getiren Bahçeli, “Artık Afrin’deki bölücü unsurlar düşünsün” diyerek esprili göndermede bulundu. Bu mesajdan sonra Karakalpak ve tüfek hediyesinin bizzat MHP müzesine koyulması talimatını veren Bahçeli hediyenin başında İl Başkanı Av. Müjdat Öz ile hatıra fotoğrafı çektirdi.(Taner Karaman)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık