DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.5 TL

MHP ESPİYE İLÇE BAŞKANLIĞINA AKGÜN ATANDI

5 yıl önce
913 kez görüntülendi

MHP ESPİYE İLÇE BAŞKANLIĞINA AKGÜN ATANDI
Reklam

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatı ile MHP Espiye İlçe Başkanlığına Mustafa Akgün atandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Espiye İlçe Başkanı Yahya Yılmaz ve yönetiminin görevden alınmasının ardından yapılan değerlendirme sonrasında Mustafa Akgün MHP Espiye ilçe başkanı oldu.

Genel Merkez tarafından ataması yapılan Akgün yaptığı açıklamada,”Yönetim Kurulu üyelerim ile 48 yıldır siyasi arenada var olan Milliyetçi Hareket Partisini ilçemizde kısır çekişmelere mahal vermeden samimiyetle liderimize ve davamıza sadakatle hizmet etme niyet ve arzusundayız.İzleyeceğimiz yol haritasında asıl olan,Vatan, Bayrak,Milletten yana bir zaafiyet oluştuğunda Liderimiz Sn.Dr. Devlet Bahçeli’nin söylediği gibi devletin yanında yer alırız.Sözü sözümüz,yolu yolumuzdur” ifadelerini kullandı.

Akgün,”Asla adamın adamı olmayacağız.Söylediğim gibi asıl olan MHP’nin ülkü ve idealleridir.Bu düsturda MHP’sini ilçemizde daha yukarı seviyelere taşıyacağımıza inanıyorum.Aldığımız bu görevi layıkıyla yapacağımıza,bu kutsal şanlı bayrağı düşürmeden şerefle taşıyacağımıza şahsım ve ekip arkadaşlarım adına söz veriyorum” diye konuştu.

Akgün,”Bu kutsal görevi bizlere layık gören başta Liderimiz Sn.Dr. Devlet Bahçeli’ye,teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Şefkat Çetin’e,Giresun MYK Üyemiz İsmail Bozalioğlu’na ve Giresun MHP İl başkanı Av. Müjdat Öz’e şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ederim” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık