DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

MASKE VE MESAFE DENETİMİ

2 yıl önce
1.793 kez görüntülendi

MASKE VE MESAFE DENETİMİ
Reklam

Espiye İlçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Korona virüs denetimleri kapsamında kentin çeşitli yerlerinde maske, mesafe ve temizlik denetimleri gerçekleştirdi.
Son günlerde ülke genelinde Korona virüs tedbirlerinin artırılmasıyla birlikte, Covid-19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı’nın 81 İl ve ilçelerdeki yürüttüğü denetimler kapsamında İlçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, kurum müdürleri ve ekipler salgına karşı alınması gereken tedbirler, sosyal mesafeye uyulması ve maske takılması konusunda vatandaşlarımıza, esnafımıza bilgilendirmelerde bulundular.
İlçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve kurum müdürleri vatandaşların yoğun olduğu ilçe merkezinde bulunan iş yerlerinde denetimler yaparak maske ve mesafe kurallarına uyanlara teşekkür ederek, kurallara uymayanlara ise uyarılarda bulundular.
Espiye Kaymakamı Taner Tengir, “Sağlık İçin Hepimiz için” mottosu ile Ülke genelinde olduğu gibi İlçemizde de Covid-19 denetimlerimiz tüm ekiplerimiz ile birlikte devam ediyor. Maske-Mesafe-Temizlikhayatımızın bir parçası. Geldiğimiz noktada Özellikle lokanta, çay ocakları, minibüs ve dolmuşlar,sahil eğlence mekanları çok daha dikkat etmek mecburiyetindeyiz. Denetimlerimiz devam edecektir.
Aldığımız tedbirler neticesinde Espiye’de covid-19 vakalarının düşüş seyrinde olması bizleri memnun ediyor, önümüzdeki günlerde düşüş trendinin daha da aşağı çekilmesi için kurallara uyalım. Bu vesile ile filyasyon ekiplerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.(F.BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık