DOLAR: 13.7 TL
EURO: 15.5 TL

“KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT” DENETİMİ

1 yıl önce
2.361 kez görüntülendi

“KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT” DENETİMİ
Reklam

Espiye’de maske ve sosyal mesafe kontrolü yapıldı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Espiye’de de
salgın ile ilgili yoğun denetim gerçekleştirildi.
Espiye Kaymakamı Taner TENGİR, Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve daire amirlerinin katılımıyla birlikte merkez ve mahallelerde eş zamanlı maske ve sosyal mesafe denetimi yapıldı.
Espiye’de Koronavirüs salgınıyla mücadelede alınan tedbirlerin,yaşamın her alanını kapsayacak şekilde kamuoyunda duyarlılık seviyesini en üst noktaya taşımak için; rehberlik edici ve bilinçlendirmeye yönelik merkez ve mahallelerde denetim uygulaması yapıldı.
Espiye Kaymakamı Taner TENGİR, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Başkan yardımcısı Selahattin Hürüz, İlçe Jandarma Komutanı Barış Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Birkan Erdem, ilçe müftü vekili Ahmet Yılmaz, daire amirleri ile oda başkanlarının katıldığı denetimlerde; şehir merkezindeki işletmeler ve vatandaşlar, maske ve sosyal mesafe konusunda uyarıldı.

Kentte iş yerleri, marketler, taksiler, lokantalar, berberler, kafeteryalar gibi yaşam alanlarında yapılan denetimlerde, vatandaşlara bilgilendirmede bulunuldu.
Espiye Kaymakamı Taner

TENGİR ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “ilçe halkına ve esnaflara uyarıda bulunarak, maske ve sosyal mesafeye uymalıyız. Uymayanları uyarmalıyız” dediler. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık