DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

KAYMAKAMDAN EGİD’E ZİYARET

3 yıl önce
470 kez görüntülendi

KAYMAKAMDAN EGİD’E ZİYARET
Reklam

Espiye Kaymakamı Dede Musa BAŞTÜRK, Genç İş adamları Derneği (EGİD) Espiye Şube’sine iadeyi ziyarette bulundu.Espiye Kaymakamı Dede Musa BAŞTÜRK’ü, EGİD’ın Başkanı Eray TİRYAKİ karşıladı.Karşılama sonrası bir araya gelen , Kaymakam Dede Musa BAŞTÜRK ve EGİD üyeleri bir arada sohbet etti.
Dede Musa BAŞTÜRK’ün İadeyi ziyaretlerinden memnun kaldıklarını dile getiren Eray TİRYAKİ, “Elimizden gelen tüm gayreti arkadaşlarımızla beraber gösteriyoruz. Şehrimizin, üyelerimizin sıkıntılarını, projelerini, ve önerilerini değerlendiriyoruz. Bu gibi sorunları daha iyi çözümler üretmek için daha iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz” dedi.
Bir aydan beridir burada olduğunu ifade eden Kaymakam BAŞTÜRK, “Geldiğimiz günden beridir Espiye Kaymakamı olarak, beraber çalıştığımız , Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, diğer kamu ve kuruluşlarıyla beraber kamu hizmeti veriyoruz. İşin bir tarafındayız, ama sadece kamu hizmeti, kamu kuruluşlarının işi değildir sadece sivil toplum örgütlerinin de kendi alanlarına yönelik ürettiği bir kamu hizmeti söz konusudur. Burada devletin kamu ve kuruluşlarıyla, sivil toplum örgütlerinin, iş dünyasının kamu hizmetli aynı istikamette yönlendirilebilirse daha güzel neticeler ve vatandaş memnuniyeti ortaya çıkar. Aslında hepimiz bu toplumun yararına, bu toplumun mutluluğu adına, huzuru adına bir şeyler yapıyoruz bu noktada gerek ilçe amiri olarak, gerek bir birey olarak etkileşim ve iletişimden yanayım. Bu noktada EGİD’ karşılıklı olarak iyi iletişim kurmanın mutluluğu içerisindeyim. Türkiye’de özellikle EDİD, son dönemlerde kamuoyu oluşturmada çok önemli bir bir misyon ifa etmektedir. Türkiye’de sağduyunun hakim olması adına çok önemli misyon ortaya koymaktadır. Çok çeşitliliğin olması adına önemli bir boşluğu doldurduğuna kesinlikle inanıyorum. Bu anlamda Espiye EGİD’de bu güne kadar olduğu gibi, gerek karşılıklı bilgi alış verişinde, bazı projelerimizde sizleri proje ortağı olarak yanımızda göreceğimize eminim. Ayrıca sizlerinde farklı alanlarda yapacağınız işlerden bizden istifade edebileceğiniz, bir husus olursa seve seve sizlerin yanınızda olacağımı, belirtmek isterim” diye konuştu.(Ahmet TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık