DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

KARADERE “HEPİMİZ ESPİYE SEVDASINDA BULUŞUYORUZ’’

3 yıl önce
374 kez görüntülendi

KARADERE “HEPİMİZ ESPİYE SEVDASINDA BULUŞUYORUZ’’
Reklam

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere,Yağlıderelilerin yaptığı istişare toplantısının ardından Yağlıderelilerle bir araya geldi.

İlçede bir cafe de Yağlıdereliler ile buluşan Başkan Mustafa Karadere,vatandaşların sorun ve sıkıntılarını bizzat kendilerinden dinleyip, birlikte çözüm önerilerinde bulundu.

“Ben her zaman sizlerin yanındayım” diyen, Başkan Mustafa Karadere yaptığı konuşmada; “Daha önceki buluşmalarımız gibi bu akşamda burada sizlerle olmak çok güzel. Belediye olarak çalışmalarımız şehir genelinde sürüyor. Sizlerin sorun ve sıkıntılarını dinlemeye geldim. Makam odasında oturmayı değil, her zaman sizin yanınızda olmaya özen gösteriyorum. Örnek çalışmaları ile takdir toplayan katkı sağlayanları kutluyorum.Espiye gurbetçisi ile birlik ve dayanışma içerisinde olmalı. Çünkü başka Espiye yok. Bizler siyasi görüşü ne olursa olsun, Espiye sevdasında buluşmalıyız. Ben seçildikten sonra parti rozetimi çıkarıp, Espiye rozetimi takıyorum. Bu akşam beni misafir ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde görüşlerini ifade etti.(AHMET TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık