DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

KARADERE “BiZ VAAT ETMiYORUZ,YAPIYORUZ’’

3 yıl önce
417 kez görüntülendi

KARADERE “BiZ VAAT ETMiYORUZ,YAPIYORUZ’’
Reklam

Karadere,”Temelini Attığımız Hizmetlerin devamı için Espiye’nin 5 yılına değil, geleceğine yatırım yaptık biz boş vaat etmiyoruz hizmet yapıyoruz dedi.

AK Parti Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye ilçe halkı yoğun ilgi gösteriyor.
Seçim çalışmaları nedeni ile vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Karadere vatandaşların dert ve sorunlarını dinledi. Vatandaşlara Espiye’nin yarını ile ilgili projelerini anlatırken “Biz vaat etmiyoruz yapıyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek projelerini anlattı.
Başkan Karadere , projelerimizin bir kısmını geçen dönemde yaptık bu dönemde sizlerin oyları ile tekrar belediye Başkanı olduğumuzda verdiğimiz tüm sözleri geçmişte olduğu gibi bu dönemde de yapacağız. Bu hizmetlerin temelini vatandaşımızla kurduğumuz kardeşlik ortamı sağlamakta. Bu vesile ile bizlere teveccüh gösteren ve fikirleri ile gelişime katkı sağlayan tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyor, muhabbetini, bizlere gönlünü açan, sevgisini esirgemeyen bütün mahalle sakinlerimize de şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Karadere,”Temelini Attığımız Hizmetlerin Devamı için Espiye’nin 5 yılına değil, geleceğine yatırım yaptık.Bu projeleri inşa etmek istiyoruz.Temeli sağlam olan her işin sonucu da sağlam olur. İnançla, samimiyetle ve tecrübe ile Espiye’ye yeniden Belediye Başkanı olarak hizmet etmeye tüm vatandaşlarımızın desteğiyle devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık