DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

İYİ PARTİ’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

2 yıl önce
1.789 kez görüntülendi

İYİ PARTİ’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
Reklam

İYİ Parti MDK Başkanı Ünzile Yüksel, İyi Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu, Espiye İlçe Başkanı Adnan Şahan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Feyza Tiryaki ve Fatih Cantürk ile birlikte Yöremiz Gazetesini ziyaret ettiler.
Yerel basına büyük önem veren İyi Parti heyeti, Espiye’de 10 yıldır yayın hayatını sürdüren Yöremiz Gazetesi muhabiri Ahmet Turan ile bir süre sohbet ederek, gazete çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.
İyi Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu, yerel basının önemine değinerek; “Espiye’de yaptığınız bu kutsal görevde hepinize başarılar diliyoruz” dedi.
Basın çalışanlarının zor bir görev yürüttüklerini ifade eden İYİ Parti MDK Başkanı Ünzile Yüksel ; “Yaşadığınız zorlukları biliyoruz. Gecesi gündüzü olmayan bir mesleği icraa ediyorsunuz. Mesai meftunu gözetmeksizin yaptığınız işten dolayı siz gazetecileri kutluyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Yöremiz Gazetesi Muhabiri Ahmet Turan, İYİ Parti MDK Başkanı Ünzile Yüksel’e, İyi Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu’na, Espiye İlçe Başkanı Adnan Şahan’a ve Yönetim Kurulu Üyeleri Feyza Tiryaki’ye ve Fatih Cantürk’e teşekkür etti. (YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık