DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.5 TL

GAZETEMİZDEN KAYMAKAM TANER TENGİR’E ZİYARET

1 yıl önce
2.611 kez görüntülendi

GAZETEMİZDEN KAYMAKAM TANER TENGİR’E ZİYARET
Reklam

Yöremiz Gazetesi çalışanları görevine yeni başlayan Espiye Kaymakamı Taner Tengir’i makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.
Espiye ilçesinde haftalık olarak 10 yıldır yayınlanan Yöremiz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ziya Gökçe ve Fikret Bıyık bir süre önce göreve başlayan Kaymakam Taner Tengir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Ziyarete Yöremiz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ziya Gökçe’den gazete çalışmaları ile bilgiler alan kaymakam Taner Tengir, Yöremiz Gazetesine yayın hayatında başarılar diledi.
iyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Taner Tengir, “Espiye’de yeni başladığımız bu görevimizi, görevimiz süresince Espiye halkı ile birlikte birlik ve beraberlik içerisinde sürdüreceğiz.
Bizler hizmet için buradayız. Espiye güzel bir ilçe halkı mütevazı bizlerde görevimiz sürecince halkımız ile sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte halkımızın sorun ve isteklerini yerinde tespit ederek çalışmalarımızı yapacağız. Kapımız tüm halkımıza sonuna kadar açıktır” şeklinde konuştu.
Yöremiz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ziya Gökçe ise, Kaymakam Taner Tengir’e sıcak karşılaması ve ağırlamasından dolayı teşekkür ederek, Espiye için yapacakları her türlü çalışmada yanlarında olacaklarını ifade etti.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık