DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.5 TL

FUTBOL TURNUVASINDA ERKA İLETİŞİM ŞAMPİYON

5 yıl önce
771 kez görüntülendi

FUTBOL TURNUVASINDA ERKA İLETİŞİM ŞAMPİYON
Reklam

Espiye Kaymakamlık Futbol Turnuvasında ERKA İletişim Spor Şampiyon Oldu. Espiye Kaymakamlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bahar Kupası futbol turnuvasında heyecan sona erdi.

Espiye Kaymakamlığı, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından “Kaymakamlık Bahar Kupası Futbol Turnuvası” nda Er Ka İletişim spor Şampiyon, Karadereopet spor ise ikinci,Opet Dolumspor ise ücüncü oldu.

Espiye Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen futbol turnuvasında maçlar oynanan final maçı ile sona erdi. Finalde Karadere Opet spor’u 6-4 yenen Er Ka İletişim spor şampiyon, Karadere Opet spor ikinci oldu.

Esentepe Kapalı Halı sahada oynanan maçlarda büyük çekişmelere sahne oldu. 4 grup halinde oynanan 17 takımının katıldığı ve kıyasıya mücadele eden takımlar arasında oynanan final maçında Er Ka İletişim spor şampiyonluk kupasını aldı.

Hakemliğini Aykut YONDEMİR’in yönettiği maçlara sporseverler büyük ilgi gösterdiler. Toplam 17- takımın katıldığı, 4 grup halinde Esentepe Kapalı Halı sahada oynanan futbol turnuvasında şampiyon olan Er Ka İletişim spor’a kupasını Espiye Kaymakamı Sultan Doğru, 2. olan Karadere Opet spor’a kupasını belediye başkanı Mustafa Karadere,3. olan Opet Dolumspor’a kupasını Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir verdiler.

Futbol Turnuvasında maçları yöneten hakem Aykut Yondemir’e Espiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Tolga Cebeci tarafından madalya verildi.

Espiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Tolga Cebeci , Turnuvaya katılan takımlara, maçları yöneten hakem Aykut Yondemir’e,sporseverelere teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık