DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

ESPİYE İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞEN NE İSE YAPILACAKTIR

4 yıl önce
458 kez görüntülendi

ESPİYE İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞEN NE İSE YAPILACAKTIR
Reklam

AK Parti Gençlik Kolları Başkan Samet Önal ve Yönetim Kurulu  üyeleri İlçe başkanı  Ali Küçükaydın Başkanlığında Toplantılarını sürdürüyor.

Her hafta periyotik olarak yapılan toplantıya Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karedere ilçe Başkanı Ali Küçükaydın ve partililer katıldı. Gençlik kolları başkanı Samet Önal yaptığı konuşmada ”Çıktığımız bu zor ve kutsal davada Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın beyan ettiği gibi beton gibi sapasağlam olmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Birleşeceğiz, bütünleşeceğiz, kenetleneceğiz ve gümbür gümbür hedeflerimize ulaşmaya devam edeceğiz. Zaman hesap yapma zamanı değil, hasbi olma zamanıdır.
Rabbim yolumuzu, bahtımızı açık etsin. Hakk’a ve halka hizmet yolunda Mevla’m bize güç versin, kuvvet versin. Sizlerle beraber dün de bugünde bu kutlu davaya hizmet yolunda kader birliği yapmış bulunuyoruz.
Bu yol arkadaşlığımızı, gönüldaşlığımızı Allahım daim etsin. Allah ilçemize hizmet etme yolunda siz yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber koşmak ve çok çalışıp hizmet etmek nasip etsin. Ülkemiz ve Espiye için üzerimize düşen ve yapmamız gereken ne ise yapılacaktır” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık