DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

ENGELLi VE YAŞLILARA EVDE BAKIM HİZMETİ VERİLİYOR

4 ay önce
263 kez görüntülendi

ENGELLi VE YAŞLILARA EVDE BAKIM HİZMETİ VERİLİYOR
Reklam

Espiye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yaşlıları unutmadı.Espiye’ de 45 engelli ve yaşlılara evde bakım hizmeti veriliyor.
Espiye Kaymakamı Taner Tengir, ilçede engelli ve yaşlı 45 vatandaşa evde bakım hizmeti verildiğini söyledi. Tengir, hedeflerinin yaşlı, engelli, yatalak, maddi imkanı olmadığı için temel ihtiyaçlarını gideremeyen kimse kalmaması olduğunu belirtti.
Oluşturulan ekibin engelli ve yaşlıları evlerinde ziyaret ettiğini kaydeden Tengir, “engelli ve yaşlılara evde bakım kapsamında evler dezenfekte edilerek temizleniyor,evlerin boya badanası yapılıyor,hasta olanların ilaçları temin ediliyor,yemeğini yapmayanlara yemek yapılıyor, yaşlıların kişisel bakımları gerçekleştiriliyor. Engelli ve yaşlılarımızın gereksinim duydukları her türlü ihtiyaçları giderilmektedir.” dedi.
Sosyal devlet olmanın gereğiyle her yıl devam ettirdiğimiz projemiz ile ilçemiz vatandaşlarına hizmet ediyoruz diyen Kaymakam Tengir, hizmetlerin yapılmasında emeği gecen SYDV Müdürü Özlem Çal Duran ile çalışmalara katılan personellere de teşekkür etti.
Hizmetten çok memnun olduğunu dile getiren vatandaşlar ise, “SYDV ekiplerinden Allah razı olsun, ömürleri uzun olsun. Evimizi temizlediler. Bu yapılan sosyal hizmetler güzel, her türlü ihtiyacımız gideriliyor. Kaymakama ve SYDV ekibine çok teşekkür ediyoruz” dediler.(F.BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık