DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

ELEKTRİK SORUNU MASAYA YATIRILDI

7 ay önce
187 kez görüntülendi

ELEKTRİK SORUNU MASAYA YATIRILDI
Reklam

Çoruh Edaş Espiye‘de mahalle ve köy muhtarlarıyla toplantı yaptı.
Çoruh Edaş Espiye ilçe Şefliği Espiye ilçesinde mahalle ve köy muhtarlarıyla toplantı düzenledi. Toplantıda, muhtarlara mahalle ve köylere yapılan hizmetler ve yapılan bakım çalışmaları hakkında bilgi verildi.
Giresun Çoruh Edaş Şebeke Operasyon Baş Mühendisi Burakcan Bayrakrar, “2022 yılı öncesi genel değerlendirmenin yapıldığı toplantıda,köylerdeki mevcut şebekenin durumu ve neler yapılabileceği görüşüldüğünü belirterek,Muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalara 2022 yılında da devam edeceğiz”dedi.
Çoruh Edaş Espiye Yöneticisi Zekariya Yıldırım ise, 2022 yılı öncesi ilçe genelinde yapılacak yatırım ve bakım onarım çalışmalarıyla ilgili muhtarları bilgilendirdiğini, Muhtarların köy ve mahallelerinde yaşadıkları elektrik sorunu ve taleplerini detaylı olarak ele aldıklarını, yatırım ve işletme bakım onarım programı kapsamında değerlendirdiklerini ifade eden Yıldırım, elektrik sorununun en kapsamlı şekilde çözümü için çaba gösterdiklerini dile getirdi.
Toplantıya katılan mahalle ve köy muhtarları mahalle ve köylerde yaşadıkları elektrik ile ilgili sorunlarını tek tek dile getirerek çözüm bulmalarını istediler.
Müftülük salonunda yapılan toplantıya,Giresun Çoruh Edaş Şebeke Operasyon Baş Mühendisi Burakcan Bayrakrar, Çoruh Edaş Espiye Yöneticisi Zekariya Yıldırım,Çoruh Edaş Espiye ilçe Ekip Amiri Nedim Efe,mahalle ve köy muhtarları katıldı.(H-R:Hatun GÖKÇE )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık