DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.4 TL

BAŞKAN YEŞİLKÖY’DE ASKER UĞURLAMA GECESİNE KATILDI

3 yıl önce
644 kez görüntülendi

BAŞKAN YEŞİLKÖY’DE ASKER UĞURLAMA GECESİNE KATILDI
Reklam

Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Yeşilköy İlköğretim Okulunda düzenlenen asker uğurlama gecesine katıldı.
Vatan nöbetine uğurlanan askerlerle ve yakınlarıyla bir araya gelen Başkan Karadere,Yeşilköy İlköğretim Okulunda düzenlenen eğlence gecesinde asker yakınları ile tek tek ilgilendi, salonda bulunan herkes ile selamlaşarak sohbet etti. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği Belediye Başkanı Mustafa Karadere çocuklarla da ilgilenerek onları sevindirdi.

Askere gidecek gençlere hayırlı teskereler dileyen Başkan Karadere ; ” Asker uğurlama kutlaması ile, herkes gülerek, oynayarak evlatlarını askere gönderiyor. Bu da şunun göstergesi ‘Türk Milleti asker doğar, asker yaşar ve asker ölür’ askerlik bizim ruhumuzda var. İnancımız gereği asker ocağına, Peygamber ocağı olarak bakarız ve öyle biliriz.. Allah kavuştursun. Şimdiden tüm askerlerimize hayırlı yolculuklar ve hayırlı teskereler diliyorum. Askerlerimiz olmasa biz burada uyuyamayız. Askerlik bir nöbet değişimidir. Dün bizler bu nöbeti tuttuk. Daha sonra bizim çocuklarımız bu nöbeti tuttu. Şimdi de sevgili gençlerimiz vatan nöbeti tutacaklar ve inşallah hayırlarla aramıza gelecekler” dedi.
Asker Uğurlama Törenine Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın,İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Abdioğlu, Gençlik Kolları Başkanı Samet Önal ve Ak Parti İlçe Yönetimi , köy muhtarları ve köy sakinleri katıldı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık