DOLAR: TL
EURO: TL

“ADIM ADIM 2023 KöYüM BENiM” PROGRAMI DÜZENLENDİ

1 hafta önce
77 kez görüntülendi

“ADIM ADIM 2023 KöYüM BENiM” PROGRAMI DÜZENLENDİ
Reklam

Espiye Avluca Köyünde, Milliyetçi Hareket Partisinin “Adım Adım 2023 Köyüm Benim” programları kapsamında açık hava toplantısı düzenlendi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yaşar YILDIRIM, “Adım Adım 2023 Köyüm Benim” projesi kapsamında Espiye ilçesine bağlı Avluca köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.
Yıldırım, köy meydanında toplantıdaki konuşmasında, Cumhur İttifakı’nın her adımını adaletli, ölçülü yerli ve milli duruş çerçevesinde atmaya çalıştığını söyledi. Cumhur İttifakı’nın samimi bir mücadele verdiğini vurgulayan Yıldırım “Biz inandığımız yolda, inandığımız ölçüde devam edeceğiz. Bu noktada hiç şüpheniz olmasın. Sizlere karşılıksız hizmet etmeye devam ediyoruz, devam edeceğiz. Yaşasın Türk devleti, yaşasın Cumhur İttifakı. Ne Mutlu Türküm diyene. Her ne kadar Giresun’umuzun MHP milletvekili olmasa da sizlerin vekili benim” dedi.
Giresun MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’da “İnşallah hep birlikte güçlü Türkiye olacağız. Sizlerin desteğine ihtiyacımız var. İnşallah yüzüncü yıl meşalesini hep birlikte yakacağız.” diye konuştu. Yıldırım, konuşmaların ardından vatandaşların sorularını yanıtladı. Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım,MYK üyesi Volkan DUDU Duroğlu Belde Belediye Başkanı Hali Çetin, Giresun MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi KONAL , MHP Espiye İlçe Başkanı Av. Mehmet KURT ve MHP Yönetim Kurulu katıldı.(AHMET TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık