DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.5 TL

3. OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ BELİRLENDİ

1 ay önce
266 kez görüntülendi

3. OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ BELİRLENDİ
Reklam

Giresun 3. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti belirlendi.

Vali Enver Ünlü başkanlığında oluşturulan Müteşebbis Heyeti Yönetim Kurulu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakımelikoğlu, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır ve Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş’tan denetleme kurulu ise Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu ile Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden’den oluştu.
Giresun’a 3. OSB kurulmasının öncülüğünü yapan Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Giresun 3. Organize Sanayi Bölgesi’nin Giresun’un kuzeyinde yer alan, Espiye, Yağlıdere, Güce, Tirebolu ve Doğankent ilçelerine önemli katkı sunacağını kaydetti. Başkan Karadere, Tirebolu ile Espiye ilçeleri arasında yer alan 630 dönüm arazi üzerine kurulacak olan OSB’nin bölgenin iş istihdamı ve ekonomisini ayağa kaldıracağını ifade etti.
Başkan Karadere,3. Organize Sanayi Bölgemize kazandırılmasında emeği geçen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Giresun Milletvekili KEİPA Türk Delegasyonu Başkanı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, AK Parti Giresun Milletvekili , TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Av.Sabri Öztürk, AK Parti Giresun Milletvekili İçişleri Komisyon Üyesi AK Parti Grup Disiplin Kurulu Üyesi Kadir Aydın ve Giresun Valisi Enver Ünlü’ye bölge halkımız adına tesekkür ederim” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık