DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

1957 ESPiYESPOR ZiRVE YOLUNDA YARA ALDI

6 ay önce
627 kez görüntülendi

1957 ESPiYESPOR ZiRVE YOLUNDA YARA ALDI
Reklam

Süper amatör lig temsilcilerimizden 1957 Espiyespor geçtiğimiz hafta sonu Giresun 15 Temmuz Stadında rakibi Yeniyolspor’a 2-0 yenilerek ağır yara aldı.
Bu sene mutlak Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan ve zirvede yerini koruyan temsilcimiz 1957 Espiyespor geçtiğimiz hafta sonu olaylı Yeniyolspor maçında yenilerek şampiyonluk şansını son 3 maça bıraktı.
15 Temmuz stadında oynanan müsabakada Yeniyolspor taraftarlarının çıkarttığı olaylar çevik kuvvetinin biber gazı ile müdahale ettiği saha dışı olaylar yüzünden müsabakada 90 dakika boyunca bir çok gerginliğe sebep oldu.
Maç sonu gazetemiz muhabiri Ahmet Turan’a açıklamalarda bulunan 1957 Espiyespor yöneticisi Samet Önal şunları söyledi.
Önal,’Müsabaka boyunca Yeniyolspor tarafından her türlü gerginliği yaratmak için yapmış olduğu provakatif olaylar yüzünden futbolcularımız maçı gergin bir ortamda motivasyonu düşük bir şekilde oynamak zorunda kaldı. Maçın hakemlerinin tartışmalı kararları maça damga vurdu. Orta Hakem ve kıdemli yardımcı maça etki eden kararlar gösterdi. Merkez takımlarına gösterilen tolerans artık ligin puan seyrini bile değiştirmekte olup bu şampiyonun kim olacağını etki edecek bir duruma geldiğinin tezahürünü Yeniyolspor maçında yaşadık. 1957 Espiyespor yönetimi olarak bundan sonraki süreci iyi bi şekilde takip edeceğimizi bildirmek istiyoruz’dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık