DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

KÜÇÜKAYDIN GÜVEN TAZELEDİ

4 yıl önce
580 kez görüntülendi

KÜÇÜKAYDIN GÜVEN TAZELEDİ
Reklam

AK Parti Espiye İlçe Teşkilatı’nın 6’ncı Olağan Kongre’si gerçekleşti. Kongrede mevcut Başkan Ali Küçük aydın tekrar seçildi.

Baladın Düğün salonunda yapılan kongreye AK Parti Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk ve Cemal Öztürk,AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ,Belediye Başkanı Mustafa Karadere , AK Parti ilçe Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları ile partililer ve vatandaşlar katıldı.
AK Parti Espiye İlçe Başkanı Ali Küçükaydın yaptığı konuşmada, yapılan kongrenin bölgeye, ülkeye ve ilçeye hayırlı olmasını dileyerek şöyle konuştu:“

“Değerli dava arkadaşlarım Ak Parti’de kongre demek daha da güçlenmek demektir. Bu ülkeye, bu millete hizmet etmek demektir. Birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesi demektir. 14 Ağustos 2001 yılında Sayın Recep Tayip Erdoğan Genel Başkanlığında kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Türk siyasi tarihine girmesiyle başlayan bu kutlu yürüyüş, meşakkatli ve zorluklarla doludur. Kuruluş ilkelerimizden milli irademizden başka bir iradeyi tanımamaktadır. Diğer önemli ilkemiz ise farklılıklarımızı zenginlik olarak kabul eden her görüşe inanışa saygı duyarız. İçerde ve dışarıda güçlü olmanın adalet ve kalkınma ile mümkün olacağına inanırız. Biz memleket sevdasıyla yola çıktık, bu sevdayla yolumuza devam ediyoruz. Çok şükür partimizle milletimiz arasındaki güven bağı her geçen gün daha da güçlendiğini görmenin farklı gururunu yaşıyoruz. Değerli misafirlerimiz bu kutlu yürüyüşte ilk günkü aşkla, ilk günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Allah’ın izni ile hiçbir güç 2023-2053-2071 hedeflerimizin hayata geçirilmesine engel olamayacaktır diyen Küçükaydın , Ak Parti demek güven ve istikrar demektir, halka ve hakka hizmet etmek demektir. Değerli Ak Partililer sizin emeğiniz ve yürekten gayretlerinizle Ak Parti bu günlere geldi. O nedenle her türlü övgüyü siz yol arkadaşlarımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız partimizde görev alan bütün arkadaşlarım övgüyü ziyadesiyle hak ediyor ve her zaman için AK partiye teveccühünü gösteren milletimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Ak Partili olmak Şeyh Edebali’nin insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışını özümsemektir. Kibirden uzak olmak tevazu sahibi olmaktır. Bizi biz yapan değerler işte bunlardır Ak Partili olmak şehitlere Fatiha göndermek gazisine hürmet etmektir. Değerli dava arkadaşlarım Ak Parti hizmet partisidir. 15 yıldır Ak Parti iktidarı döneminde bize Espiyemize çok güzel hizmetlerin yapıldığına şahit oluyoruz. Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın sorunlarının çözümüne katkı sunmayı en önemli görev olarak addettik ve bu hizmetlerin yapılmasında sayın , Milletvekilimize teşekkür ediyoruz. şükranlarımızı sunuyoruz.”

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere yaptığı konuşmada 6‘ncı olağan ilçe kongremizin ilimize, ülkemize ilçemize ve partilerimize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimizden temenni ediyorum. Çok kıymetli misafirlerimiz bizde nacizane 3,5 yıllık belediye başkanlığı döneminde Espiye’yi yeniden inşa ettik.
İlçemizin alt yapısını %99 oranında tamamladık. Rabbime hamd ediyorum. Sizlere de bu anlamdaki desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.
Benden önce iki dönem Belediye Başkanlığı yapan kardeşim Erol Karadere’nin çok kıymetli hizmetleri var huzurlarınızda kendisine teşekkür ediyorum.
Espiye’ye bugüne kadar yapılan hizmetler yeter mi elbette ki yetmez. Espiye daha fazlasını hakkediyor. Bütün Espiyelilerin desteğine ihtiyacımız var. İnşallah dualarıyla bizleri ayakta tuttukları müddetçe biz bunları yapmaya gayret içerisinde olacağız. Herkese teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim kılsın diyorum. Hepinizi saygıyla, sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum.”dedi.
Ali Küçükaydın Başkanlığında Yönetim Kurulu Aydın Cebeci,Ömer Arslan,Mehmet Kırca,Raif Uçar,Enver Efe,Ahmet Köse,Turan Kuruca,Selahattin Hürüz,Ersin Sarıkaya,İbrahim Demir,Mehmet Çelik,Mahmut Şeref Tığlı,Zehra Karaman,Elif Kütük.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık